Mapa Życia dla Ciebie!

Z sekretną Mapą Życia Jadeitowej Księżniczki odkryjesz swój urodzeniowy potencjał i ogarniesz pułapki zdrowotne!

 • Dowiesz się, jak znaleźć pułapki zdrowotne w swoim wykresie urodzeniowym - abyś mogła zrozumieć dlaczego coś się dzieje albo nie dzieje

 • Dowiesz się jak odgadnąć kiedy mogą przyjść problemy - abyś mogła się przygotować i przeciwdziałać

 • Dowiesz się jak sprawdzić czy godzina urodzenia jest prawidłowa - abyś mogła swobodnie korzystać z wiedzy astrologicznej dla siebie lub klienta

 • Dowiesz się jak zaprojektować i umieścić tatuaż - abyś wzmacniała pomyślność i zdrowie a nie przypadkiem sobie szkodziła

Wiecej informacji o kursie

Niniejszy kurs jest wstępem do obszernej i bogatej wiedzy Qimen (Qi Men Dun Jia)

czyli Cesarskiej Metody Planowania Strategii

Wkrótce będą następne części!


W tej części kursu poznasz sposoby wzmacniania zdrowia i oceny swojej kondycji a także znajdziesz na wykresie osoby ze swojego otoczenia. Pomówimy o remediach, tatuażach a nawet o działaniach w Twoim domu. To czego się nauczysz, możesz zastosować w swojej rodzinie lub u klientów!


Ważne:

 • musisz znać godzinę swojego (albo badanej osoby) urodzenia. Jeśli nie znasz, sprawdź w USC w mieście urodzenia. Godzinę można też za dodatkową opłatą odtworzyć. Daj znać jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii.Twoja inwestycja:  1 890,00 PLN

                                                

 Co otrzymasz?
 • 4 webinary (łącznie ponad 8 godzin!), na których poznasz wiele sekretów oraz będzie czas na pytania
 • slajdy wykładowe, zeszyt ćwiczeń i dostęp do nagrań webinarów przez 6 miesięcy
 • bonusowe dodatkowe spotkanie (półtorej godziny), na którym są odpowiedzi na pytania poprzednich uczestników
 • możliwość zadania pytań przez 6 miesięcy od zakupu kursu, w prywatnej grupie na Facebook (adres grupy zostanie podany na maila po zakupie kursu)
 • za dopłatą - możliwość prywatnego 90 minutowego spotkania na Skype (w ciągu 6 miesięcy od zakupu kursu) z instruktorką Metody - Małgorzatą Gałkowską-Błądek. Dopłata wynosi 500 PLN.


Na kursie pracujemy z wykresami Qi Men Dun Jia, w oparciu o kalkulator na stronie: https://chinesemetasoft.com/ 

Kalkulator ten jest dostępny również w języku polskim. Po zakupie kursu uczestnik otrzyma kod na darmowy 3-miesięczny trial i potem również zniżkę na zakup subskrypcji tego kalkulatora.

Ten konkretny kalkulator nie jest obowiązkowy (nie należy do oferty kursu) i można korzystać z innych kalkulatorów.

Ważne: nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne awarie kalkulatora i za inne problemy techniczne z nim związane. W razie problemów prosimy kontaktować się bezpośrednio z autorem Kalkulatora (kontakt na podanej wyżej stronie kalkulatora).

Kliknij aby kupić kurs

Już dzisiaj zacznij przyciągać cuda do swojego życia!

Wykładowca

O Małgorzacie Gałkowskiej-Błądek

Małgorzata Gałkowska-Błądek jest konsultantką Feng Shui w Polsce. Jej doświadczenie z Feng Shui zaczęło się w latach dziewięćdziesiątych; jej pierwszy dyplom datowany jest na 1999 rok. Od 2005 roku dołączyła do Centrum Badawczego Feng Shui Mistrza Josepha Yu (Feng Shui Research Center - FSRC) i założyła polską filię tej szkoły. W 2012 roku otrzymała od Mistrza Josepha Yu tytuł Mistrza Feng Shui. Małgorzata była także organizatorką seminarium GM Raymonda Lo w Polsce i przetłumaczyła jedną z jego książek na język polski. Od lipca 2023 roku jest oficjalną następczynią Mistrza Josepha Yu w jego szkole Feng Shui Research Center. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów. Uwielbia podróże, ogrodnictwo i czytanie.

Małgorzata Gałkowska-Błądek (Bio po polsku)

FSRC Feng Shui & Ba Zi Master and Teacher

Przebieg kursu

 1. 01
  • Część I

  • Część II

  • Część III

  • Część IV

  • Sesja pytań i odpowiedzi

Sprawdź również: